Články » A-tým

A tým má za sebou první část přípravy. Zakončil ji šestým místem na turnaji Bohemia Trophy

4.7.2017

Hráči superligového A týmu si mohou úvodní fázi letní přípravy odškrtnout jako splněnou. Nabírání fyzických sil proložily dva turnaje – pardubický Sokol Cup a prestižní Bohemia Trophy. Právě druhý turnaj udělal za první částí přípravy pomyslnou tečku. .

Konfrontace se světovou špičkou! A tým se zúčastní prestižního turnaje Bohemia Trophy

27.6.2017

Od 28. června do 2. července se v Mladé Boleslavi a Praze uskuteční první ročník přípravného turnaje Bohemia Trophy. Sokol je jedním ze tří českých zástupců, kteří se mezinárodního měření sil zúčastní. Kromě něj do turnaje naskočí také Mladá Boleslav, pražská Sparta, švédské celky IBK Dalen a AIK Stockholm a švýcarský celek Tigers Langnau. .

Chci týmu pomoci k co nejlepšímu výsledku, říká nová pardubická posila Jan Bílý

27.6.2017

Má za sebou úžasnou hokejbalovou kariéru, během níž posbíral kompletní medailovou sbírku z mistrovství světa a vyhrál českou extraligu. Nyní se pětadvacetiletý Jan Bílý pokusí prorazit ve sportu s děrovaným míčkem, stal se totiž novou akvizicí florbalistů pardubického Sokola. .

Když se ohlédnu, vidím stovky tváří, říká s A týmem se loučící Martin Junek

30.5.2017

Od roku 2010, kdy pětadvacetiletý forvard do Pardubic přestoupil, posbíral v A týmu přes stovku startů. Byl u několika milníků pardubického florbalu, zažil pád do první ligy i následný postup zpět do nejvyššího florbalového patra. Po sedmi letech v Sokole se však Martin Junek rozhodl dát vrcholovému florbalu vale..

Na první zápas v extralize nikdy nezapomenu, říká s A týmem se loučící Dominik Chmelař

25.5.2017

V pardubickém klubu působí od roku 2001, kdy v Sokole začal s florbalem jako elév. Nyní, o šestnáct let později, se Dominik Chmelař rozhodl ukončit své působení v A týmu. Jak ale brilantní technik a mistr prohazovaček sám říká, v pardubickém klubu tak úplně nekončí..

Světový šampionát byl obrovský zážitek, říká Přemek Pakosta

19.5.2017

Ve své druhé sezóně v A týmu si připsal výtečných sedmadvacet kanadských bodů a přispěl k důležité superligové záchraně. Uplynulý ročník pak útočník Přemek Pakosta zakončil bronzovou medailí z mistrovství světa juniorů..

Změny v kádru A týmu pro sezónu 2017/2018

15.5.2017

Minulý týden jsme vás informovali o změnách v realizačních týmech elitních celků a nyní přichází na řadu hráčská složka. I když se v Pardubicích nekonala tak výrazná škatulata jako před rokem, k několika změnám přece jenom došlo. .

Letošní sezóna odhalila naše slabé stránky, říká sportovní ředitel Martin Zozulák

14.5.2017

Kromě toho, že střílel důležité branky v dresu A týmu, staral se i o sportovní chod celého klubu. Martin Zozulák má za sebou první rok ve funkci sportovního ředitele klubu a v rozhovoru přiznává, že letošní sezóna pro něj nebyla úplně nejjednodušší..

Záchranářský souboj se rozhodne v Liberci. Sokol si vynutil sedmý zápas

9.4.2017

Už zřejmě nikoho nepřekvapí, že i šestý duel série mezi Pardubicemi a Libercem nabídl napínavou podívanou až do samotného konce. Tentokrát však třetí třetinu zvládl lépe domácí Sokol, který si po výhře 4:2 vynutil rozhodující sedmý zápas. .

Vyrovnaný souboj o záchranu se vrací do Liberce. Sokol jede bojovat o mečbol

31.3.2017

Když série play down v Liberci před dvěma týdny začínala, byl její stav nerozhodný. Po čtyřech zápasech se na stejné místo boj o udržení vrací a Pardubice i Liberec mají stále vyrovnanou pozici. Oba týmy se však už nacházejí v polovině své cesty, za stavu 2:2 chybí oběma soupeřům k superligové záchraně už jen dvě výhry. .

Další stránky
123456>>