Objednávky McDavid

Na základě spolupráce našeho klubu se společností McDavid, je poskytnuta členům našeho klubu sleva ve výši 20% na nákup sportovního vybavení McDavid.

NÁVOD K NÁKUPU SE SLEVOU

  1. Nejprve se zaregistrujte do značkového obchodu McDavid na adrese: www: http://www.florbalexpert.cz/. Vyplňte všechny potřebné údaje a klikněte na "odeslat".

  2. Touto registrací se stanete zákazníkem obchodu florbalexpert.cz. Stále máte ale ceny pro běžného zákazníka. Aby jste mohl/a nakupovat za ceny s klubovou slevou 20%, odešlete e-mail na adresu sekretáře klubu Sokol Pardubice: sekretar@florbalpardubice.cz s žádostí o autorizaci (vzor textu) "Žádám o autorizaci slevy McDavid, Jméno a Příjmení, Sokol Pardubice - kategorie". Vaší registraci potvrdíme společnosti McDavid a následně Vám bude nastavena klubová sleva. Potvrzení o aktivaci slevy obdržíte mailem od sekretáře klubu. Pak už se můžete znovu přihlásit a můžete nakupovat se slevou. Ceny Vám již budou zobrazeny včetně slevy 20%. Klubová sleva se vztahuje pouze na nezlevněné zboží nebo na zboží se slevou nižší než je ta Vaše.


V případě nejasností kontaktujte sekretáře klubu: sekretar@florbalpardubice.cz, tel.: +420 604 756 986.