Objednávání a registrace na salmingstore.cz

Na základě dlouhodobé smlouvy našeho klubu se společností SALMING (generální florbalový partner), je poskytnuta členům našeho klubu sleva ve výši 20% na nákup sportovního vybavení SALMING.NÁVOD NA NÁKUP SE SLEVOU NA www.salmingstore.cz PRO ČLENY KLUBU SOKOL PARDUBICE

  1. Nejprve se zaregistruj do značkového obchodu značky SALMING na adrese www.salmingstore.cz . V okně registrace vyplň svoji e-mailovou adresu a klikni na "Registrovat".

  2. Na následující stránce vyplň své kontaktní údaje. Důležité je, abys do kolonky Firma (klub) uvedl: "Sokol Pardubice". Určitě také nezapomeň vyplnit svůj mobilní telefon pro potřeby doručovatele.

  3. Potvrzením údajů se zaregistruješ jako zákazník obchodu salmingstore.cz. Stále máš ale ceny pro běžného zákazníka. Aby jsi mohl/a nakupovat za ceny s týmovou slevou 20%, je potřeba odeslat e-mail na adresu sekretáře klubu Sokol Pardubice sekretar@florbalpardubice.cz s žádostí o autorizaci (stačí napsat krátce: "Žádám o autorizaci, Jméno a Příjmení, Sokol Pardubice - kategorie"). Vaší registraci potvrdíme společnosti SALMING a následně Vám bude nastavena klubová sleva. Potvrzení o aktivaci slevy obdržíte mailem od sekretáře klubu. Pak už se jen stačí znovu přihlásit a můžeš začít nakupovat. Ceny již budou zobrazeny včetně slevy 20%. Klubová sleva se vztahuje pouze na nezlevněné zboží nebo na zboží se slevou nižší než je ta tvoje.

V případě nejasností kontaktuj sekretáře klubu: tel.: +420 724 166 033, sekretar@florbalpardubice.cz.