Dovolujeme si nabídnout Vám a Vašim dětem týdenní pobyt na letním sportovním táboře. Letos se bude konat první ročník našeho sportovního kempu, který pořádá florbalový klub Sokol Pardubice.

Tento tábor je určený pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let (kategorie přípravka – starší žáci). Nezáleží na sportovní výkonnosti, věku či pohlaví, ale na chuti poznat nové prostředí a se svými kamarády si vyzkoušet nové hry a užít si v létě legraci, společně se všesportovním vyžitím.

Sokol Camp se bude konat v rekreačním areálu Tesla Horní Bradlo. V areálu je několik sportovních hřišť, kurtů, koupaliště, vyhřívaný bazén, wellness, velká společenská místnost a jídelna. Děti budou ubytované v klasických kempových chatkách, které mají vlastní sociální zařízení.

TERMÍN: 26.8. – 1. 9. 2017

Cena pobytu za 1 dítě: 3.900,-Kč

Budete-li žádat příspěvek odborů či zaměstnavatele, na požádání Vám vystavíme fakturu.

V ceně jsou zahrnuty výdaje na stravování (5x denně), pronájem prostorů, ubytování, dopravu, lektory a účastnická trička.

Hlavní náplní je společné vyžití dětí, které poznají nové prostředí i nové lidi. Tábor bude postavený tak, že se bude vzájemně doplňovat a mísit sportovní zápolení s nejrůznějšími tematickými hrami a pohybem v přírodě. Každé odpoledne pak bude velká etapová hra, ve které se bude soutěžit v rámci tématu našeho prvního Sokol campu.

Online přihlášku naleznete na tomto odkazu: http://1url.cz/LtqJ4

Uzávěrka přihlášek je 15. 1. 2017!!! Kapacita míst je omezena.


Hlavní vedoucí:

Mgr. Ladislav Štancl

e-mail: seftrener@florbalpardubice.cz, tel.: +420 724 731 403